سبوس گندم روسیه

ترانزیت سبوس گندم از روسیه به عراق

ترانزیت سبوس گندم از روسیه به عراق یکی از خدماتی است که توسط گروه تولیدی بازرگانی کهن انجام می شود. آرد و سبوس گندم از طریق مرز های ایران به کشورهای همسایه قابل صادرات است.

سبوس گندم از جمله محصولاتی است که تقاضای زیادی در کشورهای عربی از جمله عراق دارد. حجم زیادی از سبوس مورد نیاز این کشور ها از طریق مرزهای ایران تامین می گردد.

سبوس گندم صادراتی

صادرات سبوس گندم از ایران تابع شرایط و قوانین خاصی است. از آنجا که گندم در ایران یارانه ای می باشد در نتیجه سبوس های تولیدی از این گندم ها قابلیت صادرات نداشته و ممنوع می باشند.

تنها سبوس هایی امکان صادرات دارند که گندم آنها به صورت آزاد تهیه شده باشد و به اصطلاح عبور موقت باشند. تعداد کارخانه هایی که این نوع سبوس را تولید می کنند در ایران محدود است.

راه دیگر ارسال سبوس به خارج ایران، ترانزیت این محصول از کشور های دیگر از طریق مرزهای ایران است. در حال حاضر سبوس روسیه از کیفیت مطلوبی برخوردار است و از طریق ایران به کشور عراق ارسال می گردد.

معمولا سفارشات در پارت های 100 تنی و به وسیله تریلی حمل می گردد. بندر آستارا محل جابجا کردن ماشین های روسی با ماشین های ایرانی است.

قیمت سبوس گندم صادراتی

قیمت سبوس گندم با توجه به تناژ مورد تقاضا، نوع بسته بندی و کیفیت متفاوت است. در قیمت تمام شده ی سبوس نرخ حمل و نقل و تعرفه های گمرکی نیز تاثیر گذار است. سبوس گندم روسیه معمولا در بندر آستارا به خریداران تحویل داده می شود و از آنجا تا مقصد که می تواند شهرهایی نظیر اربیل یا سلیمانیه باشد توسط خریداران صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در گروه تولیدی بازرگانی کهن در ارتباط باشید.