صادرات انواع لوبیا سفید دستچین به عراق

در طی ماه های گذشته تقاضاهای زیادی جهت صادرات انواع لوبیا سفید دستچین به عراق از سوی بازرگانان و تجار عراقی و ایرانی وجود داشته است.

لوبیا سفید از جمله حبوبات محبوب در کشورهای عربی به شمار می آید. تقاضای زیاد از سوی کشور های همسایه ایران و همچنین میزان تولید نسبتا خوب لوبیا سفید در این سبب شده تا امکان صادرات این محصول با ارزش فراهم گردد.

انواع لوبیا سفید صادراتی

لوبیا سفید نیز مانند دیگر انواع حبوبات با توجه به سایز، تمیز بودن و یک دست بودن آنها در کیفیت های مختلفی وجود دارد. طبیعتا قیمت لوبیا سفید نیز با توجه به درجه کیفیت آن متفاوت است. متقاضیان صادرات لوبیا سفید با توجه به نیاز خود نوع لوبیا را انتخاب می کنند و این بدان معنی است که همواره یک لوبیای خیلی کیفیت بالا یا سایز 6 مورد توجه خریداران نیست.

لوبیا سفید دستچین

نحوه خرید لوییا سفید صادراتی

لوبیا سفید نیز مانند دیگر محصولات کشاورزی برای صادرات نیاز به مجوز از سوی جهاد کشاورزی دارد. صدور مجوز از سوی جهاد کشاورزی با توجه به شرایط کشور تعیین می گردد. علاوه بر مجوز نوع بسته بندی نیز مهم است. شرکت کهن تجارت نیکنام قادر است لوبیا سفید، قرمز و چیتی را در بسته بندی متناسب با تقاضای خریدار آماده نماید.

لوبیا سفید صادراتی

راه های ارتباطی با ما

به منظور سهولت در دسترسی متقاضیان خرید حبوبات و به ویژه لوبیا سفید کارشناسان این مجموعه به صورت تلفنی و حضوری آماده پاسخگویی به خریداران عزیز می باشند.