صادرات خوراک دام به امارات

صادرات خوراک دام و طیور به امارات متحده عربی

صادرات خوراک دام و طیور به امارات متحده عربی به علت داشتن مرز مشترک، دین واحد و نزدیکی فرهنگ یکی از بهترین گزینه ها برای تولیدکننگان ایرانی می باشد.

خوراک دام و طیور ایران به بیش از ده کشور دیگر صادر می گردد. امارات متحده عربی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس در کنار برخی کشورهای اروپایی در این بین جای دارند.

عوامل موثر در صادرات

عوامل مختلفی در صادرات و واردات کشورها موثر است. بعد از شکل گیری عرضه و تقاضا در یک کشور، بعد مسافت و حمل نقل یکی از مهمترین معیار ها برای ورود و خروج کالا از کشور است. طبیعتا همسایگان کشور می توانند گزینه مناسبی برای این امر باشد.

داشتن دین مشترک و فرهنگ و زیان مشترک نیز به راحتی کار صادرات و واردات کمک میکند. با توجه به اینکه کشورهای عربی اکثرا مسلمان هستند، می توان انتظار داشت که بسیاری از مسائل در کار کردن با آنها حل شده باشد.

محصولات صادراتی به امارات متحده عربی

محصولات زیادی در حوزه خوراک دام از امارات مورد تقاضا هستند. از نهاده های دامی گرفته تا محصولات تولیدی کارخانجات خوراک دام و طیور و برخی از ضایعات کشاورزی.

با توجه به اینکه قیمت در صادرات بسیار مهم است محصولات جایگزین غلات نظیر تفاله گوجه، ضایعات پنبه، پودر خرما، سبوس برنج و غیره قابلیت صادراتی بالایی دارند.

بازرگانی کهن با داشتن تیمی قوی در سراسر کشور آمادگی تامین و ارسال انواع این خوراک ها را مرزهای کشور دارد.