گروه تولیدی بازرگانی کهن

فیلم معرفی گروه تولیدی و بازرگانی کهن در آپارات

فیلم حضور گروه تولیدی و بازرگانی کهن در نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

گروه تولیدی و بازرگانی کهن با نام حقوقی کهن تجارت نیکنام به شماره ثبت 530141 فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. به لطف خداوند بزرگ این مجموعه در سال های اخیر با ایجاد ساختاری مناسب جهت توزیع مناسب محصولات کشاورزی و همچنین خوراک دام و طیور توانسته است گامی در جهت افزایش بهره وری و سودآوری کشاورزان، دامداران و مرغداران بردارد.

شرایط جغرافیایی ایران ، زمین های کشاورزی فراوان ، مرزهای وسیع زمینی و دریایی با سایر کشورها ، مراکز تولید دام و طیور فراوان و … باعث شده است که صادرات ، واردات و ترانزیت محصولات کشاورزی و خوراک دام و طیور از موقعیت خوبی برخوردار باشد.
در بحث صادرات ، با توجه به اینکه کشورهای همسایه ایران به خوراک دام و طیور زیادی احتیاج دارند ، همیشه تقاضا وجود دارد. از طرف دیگر ، با توجه به سیاست ایران برای تقویت تولید ، روی آوردن به صادرات می تواند برای کشور بسیار مفید باشد. نکته مهم در این زمینه عرضه ی محصولات با کیفیت بالا و ارائه روش های حمل و نقل و نحوه پرداخت مناسب است.
درصد زیادی از حجم واردات به ایران را خوراک دام و طیور تشکیل می دهد. محصولات وارداتی در حوزه خوراک دام و طیور به ایران معمولاً نهاده های دامی و ریز مغذی ها هستند. از آنجا که این محصولات هم با ارز دولتی و هم با ارز آزاد وارد می شوند ، قیمت نهایی آنها نیز به اقلام مختلف بستگی دارد.
علاوه بر صادرات و واردات ، ترانزیت خدمت دیگری است که توسط شرکت بازرگانی کهن ارائه می شود. کمبود محصولات کشاورزی در کشورهای همسایه ایران و محدودیت های صادراتی در ایران، ترانزیت از طریق ایران را برای کشورهای همسایه بسیار حائز اهمیت نموده است. در بحث ترانزیت ، یکی از موضوعات مهم نحوه دریافت و پرداخت پول است ، که شرکت در تلاش است روند تجارت را تا حد ممکن تسهیل کند.

امید است تلاش های این مجموعه روز به روز به قدرتمند شدن صنعت دام و طیور و سربلندی ایران کمک نماید.